جستجو کردن
جستجو کردن
جستجو کردن

درباره ما

به تهویه هورسان توان سپند
خوش آمدید

شرکت هورسان توان سپند  با بیش از ده سال سابقه مدیریتی و با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه و مجریان متخصص در زمینه های مشاوره ، طراحی ، تهیه و تامین انواع سیستم های تهویه مطبوع و همچنین اجرا و نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان پروژه های خود ، با تکیه بر  اصول خود « رعایت اخلاق حرفه ای و رضایتمندی مشتریان » فعالیت می نماید.

این شرکت با سابقه انجام پروسه مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجرا ، تهیه و تامین تجهیزات بیش از 100 پروژه ، ازجمله دولتی و خصوصی با کاربری های گوناگون از قبیل (مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، هتل ، بیمارستانی ، دانشگاهی و … ) آماده ارائه خدمات به کارفرمان ، پیمانکاران و مشاوران محترم می باشد . شرکت هورسان با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه با پایه یک تاسیسات و کادر فروش مجرب گام نوینی جهت ارائه خدمات مطلوب مشاوره جهت انتخاب و طراحی سیستم تهویه مناسب برای پروژهای مشتریان خود برداشته است .

همچنین بهره گیری از شبکه گسترده در سطح کشور جهت خدمات پس از فروش به منظور اجرای صحیح و اصولی شبکه های تاسیساتی و نصب و راه اندازی استاندارد موجب بهبود شرایط بهره برداری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب گردیده .

اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش و سرمایه گذاری مشترک با برندهای مطرح جهان نظیر TICA از اقدامات و اهداف شرکت هورسان توان سپند می­باشد. همچنین گارانتی رسمی محصولات و خدمات پس از فروش برند تیکا در ایران تنها توسط شرکت هورسان انجام می­شود.

به منظور تامین تجهیزات تهویه مطبوع برای مشتریان و کارفرمایان خود ،‌ با قیمت و کیفیت مناسب این شرکت نمایندگی برندهای معتبر تهویه مطبوع داخلی و خارجی را دارا می باشد.

برندهای همکار به شرح ذیل می باشند:

تیکا

با محصولات اسپلیت ، داکت اسپلیت ،  VRF  (VRV) ، فن کویل ، چیلرهای مدولار ، مینی چیلر ، پکیج یونیت بامی ، انواع سیستمهای  DX .

هایسنس

با محصولات اسپلیت ، داکت اسپلیت ، VRF  (VRV)  ، فن کویل ، چیلرهای مدولار ، مینی چیلر ، پکیج یونیت بامی  انواع سیستمهای  DX به همراه نصب رایگان می باشد.

CMT

انواع فن کویل ، داکت اسپلیت ، چیلر ، مینی چیلر .

آسا تهویه

انواع چیلر، انواع هواساز ، پکیج های پشت بامی ، ایرواشر ، زنت ، برج خنک کننده و فن کویل کانالی.

لوگو شرکت هورسان

گواهاینامه های هورسان

بیشتر بدانید 🙂

معرفی شرکت مهندسی هورسان توان سپند

شرکت هورسان توان سپند  با بیش از ده سال سابقه مدیریتی و با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه و مجریان متخصص در زمینه های مشاوره ، طراحی ، تهیه و تامین انواع سیستم های تهویه مطبوع و همچنین اجرا و نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان پروژه های خود ، با تکیه بر  اصول خود « رعایت اخلاق حرفه ای و رضایتمندی مشتریان » فعالیت می نماید.

این شرکت با سابقه انجام پروسه مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجرا ، تهیه و تامین تجهیزات بیش از 100 پروژه ، اهم از دولتی و خصوصی با کاربری های گوناگون از قبیل (مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، هتل ، بیمارستانی ، دانشگاهی و … ) آماده ارائه خدمات به کارفرمان ، پیمانکاران و مشاوران محترم می باشد . شرکت هورسان با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه با پایه یک تاسیسات و کادر فروش مجرب گام نوینی جهت ارائه خدمات مطلوب مشاوره جهت انتخاب و طراحی سیستم تهویه مناسب برای پروژهای مشتریان خود برداشته .

Joint venture

این شرکت باایجاد Joint venture   با هلدینگها و واردکنندگان خوشنام تجهیزات تهویه مطبوع  و همچنین اخذ نمایندگی فروش مستقیم از برند های معتبر ، ضمن ایجاد تضمین جهت ارائه خدمات پس از فروش مناسب ، زمینه ساز تامین تجهیزات با مناسبترین قیمت و شرایط مدنظر کارفرما شده است.

تکنسین های مجرب

همچنین بهره گیری از تکنسین های مجرب به منظور اجرای صحیح و اصولی شبکه های تاسیساتی و نصب و راه اندازی استاندارد موجب بهبود شرایط بهره برداری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب گردیده. تا شما مشتریان با خیالی آسوده از سیستم های تهویه مطبوع به روز جهانی استفاده کنید.

مفتخریم که طی مدت فعالیت خود ، با همراهی کارفرمایان گرامی ، از ابتدای پروسه مشاوره و طراحی تا پایان روند تامین ، نصب و راه اندازی سامانه تهویه مطبوع پروژه های گوناگون ، ضمن ایجاد آسودگی خیال و تجربه دلنشین مشاوره مهندسی برای مشتریان ، زمینه همکاری مجدد با ایشان را به ارمغان آورده ایم.

معرفی کمپانی TICA :

کمپانی تیکا درسال 1991 در کشور چین و با محور های اصلی تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش و خدمات در زمینه تاسیسات انرژی و محیط زیست تاسیس شد . تیکا اکنون با داشتن 5 پایگاه در شهر های نانجینگ،گوانگوژو، چنگدو، تیانجین و کوالالامپور و تولید محصولاتی نظیر چیلر های مدولار ، چیلر های اسکرو ، چیلر های سانترفیوژ (OFC)، سامانه vrf ، هواساز و سیستم های تولید انرژی دما پایین بازیافت حرارتی از مهم ترین کمپانی های تولید محصولات تهویه مطبوع و صنایع انرژی در جهان و چهارمین برند تولید کننده این محصولات در کشور چین می باشد.

در سال 2015 تیکا سرمایه گذاری مشترک خود را با دانشگاه UTC آمریکا شروع کرد و در همان سال واحد تحقیق و توسعه خود را در انستیتو بین المللی اوزاکا در کشور ژاپن راه اندازی نمود. در سال 2016 با خرید کارخانه CARRIER  در شهر چنگدو محصولات تولیدی تیکا تحت لیسانس شرکت CARRIER آمریکا و با استاندارد های این برند روانه بازار جهانی شد. تاسیس مرکز آموزش فوق دکتری و نیز مرکز فن آوری شاخص جهت ارزیابی محصولات تهویه مطبوع  در کشور چین از دیگر اقدامات صورت گرفته تیکا در همان سال بوده است.

یک همکاری مشترک با شرکت ژاپنی Yanmar و نیز مالکیت برند کانادایی SMARDT تولید کننده بزرگترین چیلرهای سانتریفیوژ بدون روغن (OFC) دنیا از جمله فعالیت های تیکا در سال 2018 می­باشد. تیکا در سال 2019 با خرید دومین کمپانی بزرگ جهان در زمینه نیروگاههای زمین گرمایی با نام EXERGY و نیز راه اندازی اولین آزمایشگاه GHP در چین گام بلندی در جهت تحقق اهداف خود برداشته است. سال 2020 همکاری تیکا با برند ایتالیایی SEBIGAS که در زمینه نیروگاههای زیست توده (Biomass ) فعالیت می­کند آغاز شد.

همکاری با برندهای نام آشنای جهانی نظیر CARRIER   و SMARDT و بهره مندی از دانش موسسات بین المللی همچون انستیتو بین المللی اوزاکا ژاپن، اجرای پروژه های بزرگ تهویه مطبوع در صنایع دارویی و بیمارستانی، خطوط حمل و نقل ریلی، فرودگاهی و آموزشی تیکا را به یکی از بزرگترین کمپانی های تولید تهویه مطبوع در جهان تبدیل کرده است.