درباره ما

به تهویه هورسان توان سپند
خوش آمدید

به استحضار میرساند شرکت هورسان توان سپند با سابقه مدیریتی بیش از ده سال در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع ، ضمن بهره مندی از دانش و تجربه مهندسان با سابقه و کارآزموده ( دارای مدرک مهندسی پایه یک طراحی ، نظارت و اجرا ) و همچنین شبکه سراسری نمایندگان نصب و خدمات در سطح کشور ، آمادگی خود جهت همکاری در زمینه های طراحی ، مشاوره ، تامین تجهیزات ، اجرا و راه اندازی انواع سیستمهای تاسیساتی و تهویه مطبوع و ارائه خدمات پس از فروش را اعلام میدارد.

در زمینه تامین انواع تجهیزات برودتی صنعتی از قبیل سامانه VRF ، انواع چیلرهای اسکرال ، اسکرو و سانتریفیوژ ، این شرکت به عنوان نماینده انحصاری محصولات کمپانی در ایران فعالیت مینماید ، شایان ذکر است این شرکت به عنوان زیر مجموعه هلدینگ سپند ، انواع چیلر های هوا خنک ، آب خنک ، برج خنک کن ، هواساز ، پکیج های پشت بامی و انواع فن کویل را در کارخانجات این مجموعه مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید می نماید .
جهت پاسخگویی به انواع نیاز های پروژه مطابق با خواست کارفرما، تامین سیستم های تهویه مطبوع سبک با کیفیت (LCAC) داکت اسپلیت ، از طریق اخذ نمایندگی فروش شرکتهای معتبر مانند زرین و گلدیران از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد.

به منظور تامین تجهیزات تهویه مطبوع برای مشتریان و کارفرمایان خود ،‌ با قیمت و کیفیت مناسب این شرکت نمایندگی برندهای معتبر تهویه مطبوع داخلی و خارجی را دارا می باشد.

برندهای همکار به شرح ذیل می باشند:

تیکا

با محصولات اسپلیت ، داکت اسپلیت ،  VRF  (VRV) ، فن کویل ، چیلرهای مدولار ، مینی چیلر ، پکیج یونیت بامی ، انواع سیستمهای  DX .

هایسنس

با محصولات اسپلیت ، داکت اسپلیت ، VRF  (VRV)  ، فن کویل ، چیلرهای مدولار ، مینی چیلر ، پکیج یونیت بامی  انواع سیستمهای  DX به همراه نصب رایگان می باشد.

CMT

انواع فن کویل ، داکت اسپلیت ، چیلر ، مینی چیلر .

آسا تهویه

انواع چیلر، انواع هواساز ، پکیج های پشت بامی ، ایرواشر ، زنت ، برج خنک کننده و فن کویل کانالی.

بیشتر بدانید 🙂

معرفی شرکت مهندسی هورسان توان سپند

شرکت هورسان توان سپند  با بیش از ده سال سابقه مدیریتی و با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه و مجریان متخصص در زمینه های مشاوره ، طراحی ، تهیه و تامین انواع سیستم های تهویه مطبوع و همچنین اجرا و نصب و راه اندازی تجهیزات مربوطه و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان پروژه های خود ، با تکیه بر  اصول خود « رعایت اخلاق حرفه ای و رضایتمندی مشتریان » فعالیت می نماید.

این شرکت با سابقه انجام پروسه مشاوره ، طراحی ، نظارت ، اجرا ، تهیه و تامین تجهیزات بیش از 100 پروژه ، اهم از دولتی و خصوصی با کاربری های گوناگون از قبیل (مسکونی ، اداری ، تجاری ، صنعتی ، هتل ، بیمارستانی ، دانشگاهی و … ) آماده ارائه خدمات به کارفرمان ، پیمانکاران و مشاوران محترم می باشد . شرکت هورسان با بهره گیری از مهندسین مشاور با سابقه با پایه یک تاسیسات و کادر فروش مجرب گام نوینی جهت ارائه خدمات مطلوب مشاوره جهت انتخاب و طراحی سیستم تهویه مناسب برای پروژهای مشتریان خود برداشته .

Joint venture

این شرکت باایجاد Joint venture   با هلدینگها و واردکنندگان خوشنام تجهیزات تهویه مطبوع  و همچنین اخذ نمایندگی فروش مستقیم از برند های معتبر ، ضمن ایجاد تضمین جهت ارائه خدمات پس از فروش مناسب ، زمینه ساز تامین تجهیزات با مناسبترین قیمت و شرایط مدنظر کارفرما شده است.

تکنسین های مجرب

همچنین بهره گیری از تکنسین های مجرب به منظور اجرای صحیح و اصولی شبکه های تاسیساتی و نصب و راه اندازی استاندارد موجب بهبود شرایط بهره برداری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب گردیده. تا شما مشتریان با خیالی آسوده از سیستم های تهویه مطبوع به روز جهانی استفاده کنید.

مفتخریم که طی مدت فعالیت خود ، با همراهی کارفرمایان گرامی ، از ابتدای پروسه مشاوره و طراحی تا پایان روند تامین ، نصب و راه اندازی سامانه تهویه مطبوع پروژه های گوناگون ، ضمن ایجاد آسودگی خیال و تجربه دلنشین مشاوره مهندسی برای مشتریان ، زمینه همکاری مجدد با ایشان را به ارمغان آورده ایم.